PRODEJNA


           Otevírací doba:       Po - Pá 8:00 - 18:00
                                         Sobota  8:00 - 12:00Logo_sro_mini-(1).png

!! NOVINKA !!
PRODEJ  ČERSTVÉHO  BEZLEPKOVÉHO  PEČIVA  A  ZÁKUSKŮ
Podniková prodejna ITALAT je tady pro Vás již od roku 2007. V roce 2011 jsme na základě našich zkušeností, ale hlavně na základě Vašich přání a námětů podstatně obměnili sortiment a posílili úsek italských a jiných zahraničních výrobků - čerstvých krájených sýrů, uzenářských výrobků a chlazených specialit.

Současná nabídka prodejny uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Kompletní sortiment zboží naleznete  zde.

Naše zkušené prodavačky jsou připraveny Vám kdykoliv poradit s výběrem, vhodnou kombinací jednotlivých potravin a jejich dalším využitím v kuchyni. Veškeré zboží prodávané na váhu je krájeno a chystáno přímo před Vašima očima, takže máte opravdovou záruku čerstvosti.

Na požádání vám připravíme také dárkové balíčky či koše, které jsou čím dál častěji oblíbenými dárky při různých příležitostech.

V příjemném, klimatizovaném prostředí prodejny si můžete nejen nerušeně vybírat zboží, ale také si dopřát chvíli odpočinku při výtečné kávě, čaji nebo chlazeném nealkoholickém nápoji. Kávu nabízíme také s sebou. Na prodejně je k dispozici také internetové připojení – WIFI.

Abychom Vám vyšli co nejvíce vstříc a nákupy v naší prodejně byly pro Vás ještě příjemnější, ale také co nejsnadnější, nabízíme novou a v našem regionu zcela výjimečnou službu držitelům Zákaznických slevových karet – nákup nebo dárkový balíček si můžete předem vybrat a telefonicky nebo e-mailem objednat a poté si jej ve Vámi určeném dni vyzvednete na prodejně.

Sledujte pravidelně naše stránky, kde naleznete vždy aktuální sortiment a veškeré novinky v námi poskytovaných službách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.